wtorek, 9 lutego 2016

Z każdym razem, kiedy na stoku widzimy uczestników naszego obozu, jesteśmy niesamowicie dumni. Wszyscy przyswoili rady naszych instruktorów i wzbogacili swój wachlarz umiejętności o wiele technik, dzięki którym teraz błyszczą na śniegu. Postępy uczestników naszego obozu są kolejnym przykładem na to, że w kilka dni, dzięki intensywnej pracy, można dokonać wielkich rzeczy - wystarczą chęci do nauki i czujne oko specjalisty.
Wieczorem Pan Kamil zorganizował warsztaty aktorskie. Dzięki swojemu doświadczeniu w tej materii, zajęcia okazały się strzałem w dziesiątkę. Zadania takie jak jak ćwiczenia dykcji czy odgrywanie krótkich scenek, były źródłem ogromnej radości i wielu uśmiechów.
Z każdym dniem obozu organizowanie kolejnych zajęć jest większym wyzwaniem. Apetyt na dobrą zabawę rośnie z każdymi kolejnymi zajęciami. Stale udaje nam się podnosić poprzeczkę. Mamy jeszcze dużo ciekawych pomysłów do zrealizowania, ale niestety czasu jest z każdym dniem mniej. Damy radę, z każdym kolejnym obozem przekonujemy się, że można stale się rozwijać i zadziwiać ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz