czwartek, 6 sierpnia 2015

Mamy nowy IV tunrus! Hurra!

Turnus IV integruje się bardzo szybko. Głośnych, radosnych rozmów nie ma końca, trwa zabawa i nikt nie pyta o godzinę ciszy nocnej. Ba! Nikt nawet o niej nie myśli. Od wczoraj bardzo aktywnie, bo to ostatni czas, kiedy możemy oszukać pogodę. Kolejne dni sierpnia zapowiadają się bardzo słonecznie, więc obowiązkowa siesta w godzinach popołudniowych to konieczność. Wtedy będziemy korzystać z basenu, odpoczywać i chować się przed najgorętszymi promieniami Słońca.
Dziś byliśmy na wycieczce w muzeum i w centrum wsi Odrzykoń. To cenna lekcja historii dla każdego z nas. Wracając zrobiliśmy małe zakupy, a zmęczenie odpłynęło w chłodnej wodzie naszego basenu. Popołudniowa rehabilitacja, zajęcia taneczne i boisko sportowe to już tradycja. Dziś również rozegraliśmy pierwszy mecz siatkówki, a grupa śmiałków już pragnie zmierzyć się z wyzwaniem przetrwania w czasach nadchodzącej suszy.

Filmiki z III turnusu już wkrótce na naszym kanale YouTube a te aktualne z IV turnusu, niczym świeże bułeczki właśnie wylądowały w naszej galerii.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz