piątek, 5 lipca 2013

Muzycznie i nie tylko...

Już na początku obozu dziewczyny zaproponowały profesjonalną sesję zdjęciową, która ma pozostać pamiątką po wakacjach w Piekle. Przyznam szczerze, że i tym razem praca z dziećmi okazała się czystą przyjemnością. Część praktyczną poprzedziły krótkie warsztaty. Zdjęcia zostały wykonane, już wkrótce zostaną poddane obróbce, a efekty na pewno zadowolą każdego obozowicza!
W cieplejsze dni, takie jak te, korzystamy z basenu i sporo czasu poświęcamy na tworzenie. Dziś efektem naszej wspólnej kreatywności był wieczór warsztatów muzycznych. Na początku powiedziałem, że wśród nas jest na pewno ktoś, kto twierdzi, że fałszuje, nie potrafi śpiewać itp. Jednogłośnie przyznali mi rację i jakże wielkie było ich zaskoczenie, gdy bez najmniejszego problemu, przy akompaniamencie odśpiewali niewielki fragment w trójgłosie. Było czysto, przyrzekam! Planujemy sesję live w studio, już w najbliższy wtorek. Przed nami sporo pracy, ale na pewno będzie warto!

Drodzy rodzice, macie (PRZE!)zdolne dzieci. I turnus Wakacji w Piekle jest najbardziej kreatywnym turnusem jaki dotąd prowadziłem. I oby tak dalej... ;)

/ wych. Kamil
Nie zapominajmy, że mamy jeszcze tańce i gimnastykę - zatem aktywność uczestników jest naprawdę duża.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz