czwartek, 15 sierpnia 2013

Po kilku dniach przyszła pora na nieco dłuższy wpis z mojej strony. Jako wychowawca lubię co jakiś czas skrobnąć tutaj kilka słów. To zawsze inny punkt spojrzenia na to co się u nas dzieje. A jest o czym opowiadać. Mocno napięty plan działania, bo turnus sprzyja wszelkiej aktywności ruchowej, integracyjnej, plastycznej... (i wymieniać mógłbym tak w nieskończoność - ale do rzeczy)
Wycieczka na Zamek Odrzykoński za nami, wybór nowej trasy okazał się być strzałem w 10, a sprawność fizyczna Waszych pociech zaskoczyła nas w zupełności. Na miejscu grymasów, które dotąd widywaliśmy, zagościł uśmiech, a z kolei powszechne "Czy daleko jeszcze?" zastąpiła niejedna piosenka. Zaskoczenie było o tyle duże, iż po przejściu całej trasy postanowili jeszcze pieszo pokonać drogę do gabinetu. Zajęcia plastyczne, które prowadziła Donka również przyniosły super efekty. Powstały zawieszki filcowe, które służą jako dodatek do telefonu czy brelok do kluczy, a i kolorowe dredy to coś na co warto zwrócić uwagę. Uspokajam... żadne dziecko sobie ich nie przyczepiło do swoich naturalnych włosów. Coś co również jest warte opisania w tym miejscu, to pomysł na kolejny film, który po warsztatach teatralnych powstaje w tym roku po raz 4 - a to z kolei bardzo cieszy! Efekty już wkrótce. Na krzesełku reżyserskim - jak dotychczas Julian. Z kim w roli kompana?
Jak już wspomniała pani Zosia - płyta wyszła rewelacyjnie. Trzeba przyznać, że cała grupa sporo czasu poświęciła na warsztatach i indywidualnej pracy. I te nagrania już wkrótce pojawią się na naszym oficjalnym kanale YouTube. Wciąż nad tym pracujemy.

Dzisiejsze święto pozwoliło nam na dodatkowy odpoczynek. Oprócz leżakowania i zajęć rekreacyjnych odbyła się również tyrolka, coś co uczestnicy naszych obozów lubią najbardziej. 

Od jakiegoś czasu aktywnie działamy na naszym oficjalnym fanpejdżu w serwisie Facebook. Zapraszamy wszystkich czytelników i rodziców dzieci do polubienia. Tam spora część zdjęć, dodatkowe informacje, forum.

Dzieci już śpią. Jutro rehabilitacja, zajęcia taneczne i plan filmowy.


  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz